Antonio Music etsning
Closed
2014-08-29
261103
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
MUSIC, Zoran Antonio (1909-2005): Komposition, signerad och daterad Music 59, 46/65, etsning, ca 22x29,5 cm, oramad