Mick Jagger
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ESSELIUS, Hans (född 1948): "Mick Jagger", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, pigment print numrerad 3/30, signerad a tergo, bildmått 40x40 cm
HISTORIK: Publicerad i Bildjournalen som poster 1965
261104
2014-09-06