Sex Pistols

Sex Pistols
Sex Pistols

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ESSELIUS, Hans (född 1948): "Johnny Rotten", 1980-tal Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo, bildmått 30x24 cm

261108

2014-09-06