Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDVALL, Anders (född 1956): Komposition, signerad och daterad a tergo Anders Nordvall 80, olja på duk, 177x154 cm
Ytslitage
261111
2014-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här