Karmstolar i skinn

Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn
Karmstolar i skinn

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, skuren valnöt, läderklädda, sitthöjd 46 cm

Slitage, skador och fläckar

261115

2014-08-29