Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESSELIUS, Hans (född 1948): "Keith Richards och Bill Wyman", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm
261116
2014-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här