The Rolling Stones
Closed
2014-09-06
261117
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ESSELIUS, Hans (född 1948): "Bill Wyman", 1965 Kungliga Tennishallen Stockholm, vintagekopia, signerad a tergo samt stämplade, bildmått 18x24 cm