Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EKLUND, Tor (1894-1982): Motiv från Stockholm, "Renstiernasgatan norrut från Skånegatan", signerad och daterad Tor Eklund 1918, olja på duk, 58x72 cm
Dukhål
261132
2014-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här