Tor Eklund oljemålning

Tor Eklund oljemålning
Tor Eklund oljemålning
Tor Eklund oljemålning
Tor Eklund oljemålning
Tor Eklund oljemålning
Tor Eklund oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EKLUND, Tor (1894-1982): Motiv från Stockholm, "Renstiernasgatan norrut från Skånegatan", signerad och daterad Tor Eklund 1918, olja på duk, 58x72 cm

Dukhål

261132

2014-08-29