"Confidencen" karmstolar 6 st.,
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, "Confidencen", brännmärkta samt numrerade JH, SPS, PÖ för Johan Hellström (prototypsnickare), Sven Philip Sörensen (donator), Per Öberg (arkitekt), bemålade, sitthöjd ca 43 cm
smärre bruksslitage
261134
2014-09-01