"Confidencen" karmstolar 6 st.,

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, "Confidencen", brännmärkta samt numrerade JH, SPS, PÖ för Johan Hellström (prototypsnickare), Sven Philip Sörensen (donator), Per Öberg (arkitekt), bemålade, sitthöjd ca 43 cm

smärre bruksslitage

261134

2014-09-01