Karl Andersson oljemålning
Closed
2014-08-29
261143
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ANDERSSON, Karl (1853-1942): Hästar med vagn, signerad Kalle Andersson Grisslehamn 1921, olja på duk, 55x121 cm
Repor och färgbortfatll