Karl Andersson oljemålning
Valmis
2014-08-29
261143
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ANDERSSON, Karl (1853-1942): Hästar med vagn, signerad Kalle Andersson Grisslehamn 1921, olja på duk, 55x121 cm
Repor och färgbortfatll