Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ANDERSSON, Karl (1853-1942): Hästar med vagn, signerad Kalle Andersson Grisslehamn 1921, olja på duk, 55x121 cm
Zustandsbeschreibung
Repor och färgbortfatll
261143
2014-08-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner