Karl Andersson oljemålning

Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning
Karl Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ANDERSSON, Karl (1853-1942): Hästar med vagn, signerad Kalle Andersson Grisslehamn 1921, olja på duk, 55x121 cm

Zustandsbeschreibung

Repor och färgbortfatll

261143

2014-08-29