Sandro Chia etsning/collage
2014-08-29
261152
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHIA, Sandro (Italien född 1946): Alchemy, signerad och daterad 86, 16/70, etsning/collage, 54x36 cm
Gulnader