P-E Hagdahl oljemålning
Valmis
2014-08-29
261158
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HAGDAHL, Per-Erik (1929-82): "Ljusfläcken", monogramsignerad P-E H, olja på duk, 82x57 cm