P-E Hagdahl oljemålning

P-E Hagdahl oljemålning
P-E Hagdahl oljemålning
P-E Hagdahl oljemålning
P-E Hagdahl oljemålning
P-E Hagdahl oljemålning
P-E Hagdahl oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAGDAHL, Per-Erik (1929-82): "Ljusfläcken", monogramsignerad P-E H, olja på duk, 82x57 cm

261158

2014-08-29