Lennart Rodhe serigrafi
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1981, 81/250, färgserigrafi, bladstorlek 50x70 cm
Kuntoraportti
Smärre kantveck
261161
Päivämäärä:
2014-08-29