Lennart Rodhe serigrafi

Lennart Rodhe serigrafi
Lennart Rodhe serigrafi

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1981, 81/250, färgserigrafi, bladstorlek 50x70 cm

Kuntoraportti

Smärre kantveck

261161

Päivämäärä:

2014-08-29