Renzo Ugolini oljemålning

Renzo Ugolini oljemålning
Renzo Ugolini oljemålning
Renzo Ugolini oljemålning
Renzo Ugolini oljemålning
Renzo Ugolini oljemålning
Renzo Ugolini oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UGOLINI, Renzo (född 1930): "Himlen och fåglar", monogramsignerad och daterad -78 a tergo, olja på duk, 92x74 cm

261162

2014-08-29