Le Corbusier litografi

Le Corbusier litografi
Le Corbusier litografi

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Femme à la main levée", monogramsignerad och daterad i plåten LC 54, färglitografi, ca 108x67 cm

Gulnader

261172

2014-08-29