Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Femme à la main levée", monogramsignerad och daterad i plåten LC 54, färglitografi, ca 108x67 cm
Gulnader
261172
2014-08-29
Gör en kostnadsfri värdering här