Skrivbord Louis XV-stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, sarg med lådor, beslag och ornament i förgylld brons, skrivyta i konstskinn, höjd 82, 168x92 cm
Smärre släpp och fanerbortfall
261173
2014-08-29