Skrivbord Louis XV-stil

Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil
Skrivbord Louis XV-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérat i mahogny, sarg med lådor, beslag och ornament i förgylld brons, skrivyta i konstskinn, höjd 82, 168x92 cm

Smärre släpp och fanerbortfall

261173

2014-08-29