Gustav Rosengren oljemålning

Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning
Gustav Rosengren oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENGREN, Gustav (1893-1963): Motiv från Stockholm, signerad G Rosengren, olja på pannå, 62x46 cm

Ytskador längs ramkant

261175

2014-08-29