Barstol Lindau och Lindekrantz

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARSTOL, 1900-talets andra hälft, "Linda", Börge Lindau & Bo Lindekrantz för Lammhults, sitthöjd 62 cm

Bruksslitage, nit saknas

261179

2014-08-29