Yrjö Kukkapuro karmstol

Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol
Yrjö Kukkapuro karmstol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, 1980-tal, svartlackerade stålrör samt skinn, Yrjö Kukkapuro, etikettmärkt Design Yrjö Kukkapuro, "Avarte", Finland

Slitage, skruv saknas

261182

2014-08-29