Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
KARMSTOL, 1980-tal, svartlackerade stålrör samt skinn, Yrjö Kukkapuro, etikettmärkt Design Yrjö Kukkapuro, "Avarte", Finland
Slitage, skruv saknas
261182
2014-08-29