Klubbat för:
450 SEK
1 200 SEK
BERG, Christian (1893-1976): Prismakomposition för observatorium Paris 1928, färglitografi, signerad och daterad Christian Berg 1974, 87/125, 37x26 cm
261186
2014-08-29