Christian Berg litografi

Christian Berg litografi
Christian Berg litografi

Klubbat för:

450 SEK

1 200 SEK

BERG, Christian (1893-1976): Prismakomposition för observatorium Paris 1928, färglitografi, signerad och daterad Christian Berg 1974, 87/125, 37x26 cm

261186

2014-08-29