Superellipsbord Bruno Mathsson & Piet Hein
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD, Superellips, design Piet Hein & Bruno Mathsson, Fritz Hansen, märkt samt etikettmärkt Fritz Hansen 1988, vitlackerat med stålkant, fem spännben i krom, höjd ca 71, 240x120 cm,
Slitage, repor, stålkant med nagg
261198
2014-08-29