Sven Weijsfelt vaser och skålar
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 3 st, SKÅLAR, 2 st, Sven Weijsfelt, Gustavsberg, stengods, signerade och daterad SWen -87 resp -86 samt med Gustavsbergs studiohand, 2 vaser och skålarna märkta Unik, grön vas stämplad handdrejad, höjd ca 2,5-14 cm
Skål med fotnagg
261204
2014-08-30