Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRUKTFAT, på fot, ASSIETTER, 12 st, jugend, 1900-talets majolika, Rörstrand, fruktfatets höjd 15,5, diameter 15,5-28 cm
Ytlig spricka inuti fot, smärre ytligt glasyrkrackelyr
261224
2014-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här