Kryddset i etui silver
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRYDDSET för salt, peppar och senap, sterling, 1900-talets början, England, Birmingham, silverstämplar, senapsbehållare med insats i blått glas samt med sked, höjd ca 7,5-8,5 cm, vikt ca 110 g, etui medföljer
Saltkaret med buckla
261225
2014-08-30