Kryddset i etui silver

Kryddset i etui silver
Kryddset i etui silver
Kryddset i etui silver
Kryddset i etui silver
Kryddset i etui silver
Kryddset i etui silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRYDDSET för salt, peppar och senap, sterling, 1900-talets början, England, Birmingham, silverstämplar, senapsbehållare med insats i blått glas samt med sked, höjd ca 7,5-8,5 cm, vikt ca 110 g, etui medföljer

Saltkaret med buckla

261225

2014-08-30