Hansson Böe oljemålning
Closed
2014-08-30
261227
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
HANSSON BÖE, Birger Emanuel (1900-1987): Landsakp, signerad och daterad BEH-Böe -35, olja på pannå, ca 38x49 cm
Smärre färgbortfall