Hansson Böe oljemålning

Hansson Böe oljemålning
Hansson Böe oljemålning
Hansson Böe oljemålning
Hansson Böe oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANSSON BÖE, Birger Emanuel (1900-1987): Landsakp, signerad och daterad BEH-Böe -35, olja på pannå, ca 38x49 cm

Smärre färgbortfall

261227

2014-08-30