Akvarell 1700/1800-tal

Akvarell 1700/1800-tal
Akvarell 1700/1800-tal
Akvarell 1700/1800-tal
Akvarell 1700/1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Figurscen i rokokokläder, 1700/1800-tal, blandteknik, ca 14x20 cm

Något vågigt papper, färgbortfall

261232

2014-08-30