Reinhold Ljunggren litografi
2014-08-31
261245
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Brevlådorna", signerad och numrerad R. Ljunggren 104/310, färglitografi, ca 34,5x52,5 cm