Klubbat för:
1 800 SEK
1 000 SEK
SCHACKPJÄSER i schatull, 32 dlr., Kina, 1900-talets första hälft, vit- respektive patinerad metall, ca 8-13 cm
Smärre skador, 2 hästar saknar varsitt ben
261252
2014-08-31