Schackpjäser Kina

Schackpjäser Kina
Schackpjäser Kina
Schackpjäser Kina
Schackpjäser Kina
Schackpjäser Kina
Schackpjäser Kina
Schackpjäser Kina
Schackpjäser Kina

Klubbat för:

1 800 SEK

1 000 SEK

SCHACKPJÄSER i schatull, 32 dlr., Kina, 1900-talets första hälft, vit- respektive patinerad metall, ca 8-13 cm

Smärre skador, 2 hästar saknar varsitt ben

261252

2014-08-31