Stolar med Josef Frank tyg

Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg
Stolar med Josef Frank tyg

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1970-tal, teak, bestående av: 2 karmstolar, 4 stolar, klädda i Josef Frank tyg "Teheran" för firma Svenskt Tenn

Omklädda, smärre slitage

261306

2014-08-31