Stolar 6 st
2014-08-31
261317
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, teakfanér, stålunderrede, stapelbara
Underrede med korrosion, slitage, en stol med skada