Stolar 6 st

Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st
Stolar 6 st

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, teakfanér, stålunderrede, stapelbara

Underrede med korrosion, slitage, en stol med skada

261317

2014-08-31