Byrå stockholmsarbete i rokoko
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, 1700-talets mitt, fanerad med valnöt och plommon, delvis förgyllda bronsbeslag, höjd 81, 125x62 cm
Nyckel saknas, faneraskador i form av fanersläpp och lagningar, kompletterad
261353
2014-08-31