Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets mitt, fanérad i teak, 2 lådor i sargen, höjd 82, 150x30 cm
Bruksslitage
261365
2014-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här