Fönster jugend

Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend
Fönster jugend

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÖNSTER, 2 st, 1900-tal, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, jugend, ca 107x47 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Smärre slitage, mindre skador

261384

2014-10-01