Olof Benander Stockholmsmotiv

Olof Benander Stockholmsmotiv
Olof Benander Stockholmsmotiv
Olof Benander Stockholmsmotiv
Olof Benander Stockholmsmotiv
Olof Benander Stockholmsmotiv
Olof Benander Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENANDER, Olof (1900-tal): Stockholmsmotiv, signerad och daterad O. Benander 1967, olja på duk, 24x90 cm

261387

2014-08-31