Olle Bonnier litografi

Olle Bonnier litografi
Olle Bonnier litografi
Olle Bonnier litografi
Olle Bonnier litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier samt O.B -56, ea, färglitografi, bladstorlek 41x38 cm

261399

2014-08-31