Kandinsky Bauhaus

Kandinsky Bauhaus
Kandinsky Bauhaus
Kandinsky Bauhaus
Kandinsky Bauhaus

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDINSKY, Wassily (1866-1944): "Bauhaus", litografi efter komposition från 1927, signerad i trycket, 49x37

Passepartout med fuktfläckar, ej examinerad ur ram

261406

2014-08-31