7 st barnböcker från ca 1890-1950

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARNBÖCKER (7). 7 st barnböcker från slutet av 1800-talet till mitten av 1900-talet, däribland I blomsterdrottningens rike av Tant Lisa, Sniggel Snuggel av H. V. med teckningar av Jenny Nyström, En liten djurbok för barn av Tant Lisa, m.fl. Varierande band och format. 7 st.

Varierande skick och skador.

261415

2014-08-30