Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARSENIUS, John ( 1818-1903) Häst, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad J Arsenius, 31x40 cm
Smärre ytslitage
261418
2014-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här