John Arsenius oljemålning

John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARSENIUS, John ( 1818-1903) Häst, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad J Arsenius, 31x40 cm

Smärre ytslitage

261418

2014-08-31