Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖHLUND, Bertil (1923-2003): "Fragment", signerad Bertil Öhlund, daterad a tergo 1968-69, olja på duk, 45x49 cm
261451
2014-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här