Dali träsnitt

Dali träsnitt
Dali träsnitt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): Divine Comedy: The Archangel Gabriel, signerad och numrerad Dali 98/150 med blå penna, färgträsnitt, 24,8x18,5 cm, litteratur: Michler/Löpsinger: 1136

261467

2014-08-31