Rökelsekar Kina

Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKELSEKAR, 1900-talets början, patinerad metall, med buddhafigur, signerad, höjd 42 cm

Slitage, liten skada under två fötter

261470

2014-08-31