Skrivstää empire

Skrivstää empire
Skrivstää empire
Skrivstää empire
Skrivstää empire
Skrivstää empire
Skrivstää empire
Skrivstää empire
Skrivstää empire
Skrivstää empire
Skrivstää empire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 1800-tal, empire, trä och brons, burkar i glas, delvis förgylld, med spar av brännförgyllning, höjd 21, 23x15 cm

261478

2014-08-31